fbpx
Zostań naszym superbohaterem!

Jak w każdym miesiącu – tak i w listopadzie, szukamy superbohaterów z pasją do pracy w technologii .NET. Nasz przykładowy projekt w pigułce: rozwój systemu (aplikacje webowe) dla znanego, niemieckiego producenta samochodów osobowych.
Technologie wiodące: .Net Core, ASP .Net, MVC Core, Sql Server, Angular 12.

Realizujemy ambitne i złożone projekty z wielu branż m.in. z obszaru automotive, druku 3D, streaming video czy branży logistycznej.
Bardzo prężnie rozwijamy sieć naszych Klientów. Dlatego istnieje możliwość rotacji między projektami.

Aktualnie poszukujemy programistów, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności i którym będziemy mogli powierzyć pracę przy dużych, zagranicznych projektach. Jeśli jesteś programistą .NET – podejmij wyzwanie i zmień swoją pracę na lepszą!
Szukamy osób z min. 2 – letnim doświadczeniem w .NET Framework i C#, znajomością wzorców projektowych, znajomością jednej lub więcej technologii JavaScript, Angular, React, Node.js oraz dobrą znajomością SQL i Entity Framework.

Pracujemy w trybie zdalnym lub w biurze w samym centrum Gliwic, Wrocławia oraz w Bielsku – w zależności od preferencji. W naszej firmie czeka na Ciebie możliwość pracy z developerami z kilkunastoletnim doświadczeniem naukowym i biznesowym oraz możliwość indywidualnego rozwoju w wybranym kierunku.

Zgłoś się tutaj lub wyślij swoje CV bezpośrednio na e-mail: m.swiderski@softint.eu i zacznij pracę pełną wyzwań tej jesieni!

There are no comments so far

Leave a Comment

Don't worry. We never use your email for spam.

Don't worry. We never use your email for spam.