fbpx
Zdążyłeś już zmarznąć w tym tygodniu?

Wróciłeś do biura, ale tęsknisz za pracą z domu? A może pracujesz z domu, ale temperatura za oknem do wszystkiego Cię zniechęca? Mamy na to rozwiązanie! Od ponad roku, koło Nessebaru (Burgas), posiadamy służbowe mieszkanie, dostępne dla wszystkich naszych pracowników, w którym możliwa jest praca zdalna.

Udostępniamy je wszystkim naszym pracownikom – niezależnie od stażu pracy w naszej firmie. Aktualnie do naszego zespołu szukamy developerów .NET, którzy dołączą do pracy przy nowych projektach dla naszych klientów. Oczekujemy min. 2 lat doświadczenia, a także znajomości języka angielskiego umożliwiającej swobodną konwersację z zagranicznym klientem. Jeśli nie lubisz klimatu korporacji, a mimo to chcesz pracować przy ciekawych i wymagających zagadnieniach, zapraszamy do współpracy.


Jeśli posiadasz doświadczenie w .NET Framework i C#, wykształcenie kierunkowe, znasz wzorce projektowe oraz znasz jedną lub więcej technologii JavaScript, Angular, React, Node.js – daj znać!
Twoim dodatkowym atutem będzie także znajomość ASP.NET MVC, HTML i CSS, JIRA, Git, doświadczenie w integracji z Office365 i/lub portalami monitorującymi (Brandwatch, LexisNexis Newsdesk) oraz doświadczenie w pracy z narzędziami analitycznymi (Tableau lub Power BI).

Wszystkie szczegóły dotyczące stanowiska developer .NET dostępne są w ogłoszeniu – aplikuj tutaj lub bezpośrednio, przesyłając nam swoje CV na adres mailowy: m.swiderski@softint.eu

There are no comments so far

Leave a Comment

Don't worry. We never use your email for spam.

Don't worry. We never use your email for spam.