fbpx
Zatrudniliśmy 4 nowe osoby – teraz czas na Ciebie

Do naszego zespołu dołączyło 4 nowych developerów, którzy na początku września rozpoczęli pracę. Najwyższy czas, abyś teraz dołączył Ty!

Aktualnie do naszego zespołu szukamy developerów .NET, którzy dołączą do pracy przy nowych projektach dla naszych klientów. Oczekujemy min. 2 lat doświadczenia, a także znajomości języka angielskiego umożliwiającej swobodną konwersację z zagranicznym klientem. Jeśli nie lubisz klimatu korporacji, a mimo to chcesz pracować przy ciekawych i wymagających zagadnieniach, zapraszamy do współpracy.

Jeśli posiadasz doświadczenie w .NET Framework i C#, wykształcenie kierunkowe, znasz wzorce projektowe oraz znasz jedną lub więcej technologii JavaScript, Angular, React, Node.js – daj znać!
Twoim dodatkowym atutem będzie także znajomość ASP.NET MVC, HTML i CSS, JIRA, Git, doświadczenie w integracji z Office365 i/lub portalami monitorującymi (Brandwatch, LexisNexis Newsdesk) oraz doświadczenie w pracy z narzędziami analitycznymi (Tableau lub Power BI).

Pracujemy w trybie zdalnym lub w biurze w samym centrum Gliwic oraz w Bielsku – w zależności od preferencji. W naszej firmie czeka na Ciebie możliwość pracy z developerami z kilkunastoletnim doświadczeniem naukowym i biznesowym oraz możliwość indywidualnego rozwoju w wybranym kierunku. Wszystkie szczegóły dotyczące stanowiska developer .NET dostępne są tutaj – aplikuj tutaj lub bezpośrednio, przesyłając nam swoje CV na adres mailowy: m.swiderski@softint.eu