fbpx
Yoda jest oburzony brakiem Twojej aplikacji

Jasna strona mocy potrzebuje Twojego wsparcia, by móc zmieniać świat na lepsze. Yoda nie rozumie natomiast, dlaczego ciągle nie widzi w swojej bazie Twojej aplikacji.
Potrzebujemy ASAP speców od .NETa, którzy potrafią we wzorce projektowe, posiadają doświadczenie w .NET Framework i C#, znają jedną lub więcej technologii JavaScript, Angular, React, Node.js, wiedzą, jak działa SQL i Entity Framework, REST i / lub SOAP API i dogadają się po angielsku.

Szukamy mistrzów, którzy rozpoczną pracę przy dużych projektach dla naszych klientów, w tym także zagranicznych.
Wszystkie szczegóły oraz możliwość aplikacji jest tutaj.
Pracujemy zdalnie lub w biurze w Gliwicach (każdy team pracuje w sposób dla siebie najbardziej korzystny), z możliwością pracy w służbowych apartamentach nad morzem. Uczymy się angielskiego i ćwiczymy na siłowni, zwłaszcza po całym dniu pracy (OK System i lekcje angielskiego są u nas normą).

Poza tym, wszystkim umożliwiamy pracę z developerami z kilkunastoletnim doświadczeniem naukowym i biznesowym, możliwość indywidualnego rozwoju w wybranym kierunku, ubezpieczenie grupowe dla każdej osoby, niezależnie od formy współpracy oraz niekorporacyjny klimat (nie mówimy sobie na Pan/ Pani, jeśli ma to dla Ciebie znaczenie).
Mamy nadzieję, że więcej mówić nie musimy. Czekamy na Twoje zgłoszenie i mamy nadzieję, że Mistrz Yoda za chwilę spotka kogoś godnego uwagi!

There are no comments so far

Leave a Comment

Don't worry. We never use your email for spam.

Don't worry. We never use your email for spam.