fbpx
Potrzebujesz więcej słońca?

Wiosna sprawia, że masz więcej energii? Potrzebujesz ciepłej pogody, która zmotywuje Cię do bardziej efektywnej pracy? Możemy przenieść Cię do letniej, aczkolwiek nie za gorącej aury, która panuje aktualnie w Burgas – miejscu, w którym mamy nasze służbowe mieszkanie, dostępne dla naszych pracowników, zarówno do pracy zdalnej, jak i wakacji czy urlopu.
Jeśli nie tylko wybierasz słońce zamiast chmur, ale także jesteś programistą .NET – lepiej trafić nie mogłeś!

Aktualnie poszukujemy programistów, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności i którym będziemy mogli powierzyć pracę przy dużych, zagranicznych projektach. Jeśli jesteś programistą .NET – podejmij wyzwanie i zmień swoją pracę na lepszą!
Szukamy osób z min. 2 – letnim doświadczeniem w .NET Framework i C#, znajomością wzorców projektowych, znajomością jednej lub więcej technologii JavaScript, Angular, React, Node.js oraz dobrą znajomością SQL i Entity Framework.

Przykładowy projekt w pigułce: rozwój systemu (aplikacje webowe) dla znanego, niemieckiego producenta samochodów osobowych.
Technologie wiodące: .Net Core, ASP .Net, MVC Core, Sql Server, Angular 12.

W Software Interactive realizujemy ambitne i złożone projekty z wielu branż m.in. z obszaru automotive, druku 3D, streaming video czy branży logistycznej. Bardzo prężnie rozwijamy sieć naszych Klientów, dlatego istnieje możliwość rotacji między projektami.

Pracujemy w trybie zdalnym lub w biurze w samym centrum Gliwic, Wrocławia oraz w Bielsku – w zależności od preferencji. W naszej firmie czeka na Ciebie możliwość pracy z developerami z kilkunastoletnim doświadczeniem naukowym i biznesowym oraz możliwość indywidualnego rozwoju w wybranym kierunku.

Pracując z nami, otrzymujesz benefity:
* pełne finansowanie zajęć sportowych
* pełne finansowanie nauki języków
* ubezpieczenie na życie
* opiekę medyczną
* możliwość pracy zdalnej
* elastyczny czas pracy
* apartamenty pracownicze nad morzem

Zgłoś się tutaj lub wyślij swoje CV bezpośrednio na e-mail: m.swiderski@softint.eu i zacznij wiosnę nową pracą pełną wyzwań!