fbpx

marzec
.NET poszukiwani

Do naszego zespołu poszukujemy supermocy .NET – developerów gotowych podjąć się pracy przy nowych, w tym także zagranicznych projektach. Jeśli posiadasz min. rok doświadczenia w .NET Framework i C#, znasz wzorce projektowe, znasz jedną lub więcej technologii JavaScript, Angular, React, Node.js oraz SQL i Entity Framework – dołącz do nas! Poszukujemy superbohaterów, dla których nie będzie problemem komunikacja w języku angielskim z klientem.

Pracujemy zdalnie lub w biurze w centrum Gliwic – w zależności od preferencji. Oferujemy możliwość pracy z developerami z kilkunastoletnim doświadczeniem naukowym i biznesowym, możliwość indywidualnego rozwoju w wybranym kierunku oraz szereg benefitów, takich jak: ubezpieczenie grupowe dla każdej osoby, niezależnie od formy współpracy, kartę sportową OK System (najwyższy pakiet), apartamenty pracownicze nad morzem, kursy językowe, niekorporacyjny klimat oraz inne.

Jeśli jesteś gotowy podjąć się nowych zadań, dołącz do nas! Prosimy o składanie aplikacji bezpośrednio przez portal pracuj.pl
Do zobaczenia!

There are no comments so far

Leave a Comment

Don't worry. We never use your email for spam.

Don't worry. We never use your email for spam.