fbpx
Kwiecień to 3 nowe osoby u nas!

Cieszymy się, że kolejny miesiąc kończymy w większym zespole, niż poprzedni. Tym razem dołączyła do nas trójka developerów – Agata, Jadwiga i Rafał. Mamy nadzieję, że już czujecie się u nas jak w domu!

Wchodzimy w maj z planami przywitania kolejnych osób, dlatego pamiętajcie, że rekrutujemy i możecie do nas dołączyć! Aktualnie poszukujemy developerów, którzy dołączą do nas na stanowiskach:

.NET DEVELOPER – jeśli posiadasz wykształcenie kierunkowe, co najmniej 2 lata doświadczenia w .NET Framework i C#, znasz wzorce projektowe, posiadasz znajomość jednej lub więcej technologii JavaScript, Angular, React, Node.js oraz dobrą znajomość SQL i Entity Framework, REST i / lub SOAP API – to ogłoszenie kierujemy do Ciebie!

C/C++ DEVELOPER – jeśli posiadasz wykształcenie kierunkowe, bardzo dobrą znajomość C++ i programowania obiektowego, znajomość wzorców projektowych oraz znajomość języka angielskiego umożliwiającą rozumienie dokumentacji technicznej i naukowej – zapraszamy do naszego zespołu!

PYTHON DEVELOPER – jeśli posiadasz wykształcenie kierunkowe, bardzo dobrą znajomość pythona i programowania obiektowego, masz minimum 3 lata doświadczenia jako komercyjnego oraz minimum 1 rok doświadczenia jako programista Pythona, a ponadto znasz język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną konwersację – dołącz do nas!

Wyślijcie do nas swoją aplikację, a być może za miesiąc to właśnie Was powitamy w naszym zespole!

There are no comments so far

Leave a Comment

Don't worry. We never use your email for spam.

Don't worry. We never use your email for spam.