fbpx
Junior Business Development Manager – dołącz do nas!

Prawdą jest, że takie ogłoszenie nie zdarza się u nas zbyt często. Codziennie szukamy i regularnie zatrudniamy nowych speców od Pythona, .NETa albo C++, dajemy też szanse midom, którzy chcą się u nas rozwijać. Tym razem jednak poszukujemy juniora!

I to nie juniora – programisty, co czyni to ogłoszenie jeszcze bardziej atrakcyjnym! Tym razem do naszego zespołu szukamy Bussiness Development Managera, który mimo braku doświadczenia w zawodzie będzie w stanie spełnić nasze wymagania.
Chętnie powitamy Cię w naszym zespole, jeśli chcesz zdobyć doświadczenie w pozyskiwaniu zagranicznych projektów, budowaniu długotrwałych relacji z klientem oraz wiesz, że potrafisz osiągnąć wyznaczone cele.

Szukamy osoby, która jest otwarta na kontakt z zagranicznymi klientami i projektami od pierwszego dnia pracy. Daj znać, jeśli to Ty!
Z Twojej strony wymagamy języka angielskiego na poziomie min. C1, komunikatywności, łatwości nawiązywania relacji, umiejętności szybkiego uczenia się, znajomości podstaw marketingu w Internecie oraz umiejętności analizy rynku. Twoimi atutami będą też: umiejętność pracy pod presją czasu, umiejętność pozyskiwania potrzebnych informacji i optymizm, elastyczność i otwartość na zmiany.

Oferujemy pełne wsparcie w procesach handlowych, system wynagrodzenia: podstawa + prowizja, ambitną, pełną wyzwań pracę/ umowa B2B/ UoP. Pracujemy w zgranym zespole, gdzie styl zarządzania typowy jest dla małych zespołów, oparty na wzajemnym zaufaniu.

Daj znać, że chcesz z nami porozmawiać – może zostaniesz na dłużej? Aplikuj tutaj.

There are no comments so far

Leave a Comment

Don't worry. We never use your email for spam.

Don't worry. We never use your email for spam.