fbpx
Jesteś .NET Developerem? Dołącz do nas!

Aktualnie poszukujemy programistów, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności i którym będziemy mogli powierzyć pracę przy dużych, zagranicznych projektach. Jeśli jesteś programistą .NET – podejmij wyzwanie i zmień swoją pracę na lepszą!
Szukamy osób z min. 2 – letnim doświadczeniem w .NET Framework i C#, znajomością wzorców projektowych, znajomością jednej lub więcej technologii JavaScript, Angular, React, Node.js oraz dobrą znajomością SQL i Entity Framework.

Przykładowy projekt w pigułce: rozwój systemu (aplikacje webowe) dla znanego, niemieckiego producenta samochodów osobowych.
Technologie wiodące: .Net Core, ASP .Net, MVC Core, Sql Server, Angular 12.

W Software Interactive realizujemy ambitne i złożone projekty z wielu branż m.in. z obszaru automotive, druku 3D, streaming video czy branży logistycznej. Bardzo prężnie rozwijamy sieć naszych Klientów, dlatego istnieje możliwość rotacji między projektami.

Pracujemy w trybie zdalnym lub w biurze w samym centrum Gliwic, Wrocławia oraz w Bielsku – w zależności od preferencji. W naszej firmie czeka na Ciebie możliwość pracy z developerami z kilkunastoletnim doświadczeniem naukowym i biznesowym oraz możliwość indywidualnego rozwoju w wybranym kierunku.

Pracując z nami, otrzymujesz benefity:
* pełne finansowanie zajęć sportowych
* pełne finansowanie nauki języków
* ubezpieczenie na życie
* opiekę medyczną
* możliwość pracy zdalnej
* elastyczny czas pracy
* kawa / herbata
* strefa relaksu
* apartamenty pracownicze nad morzem

Zgłoś się tutaj lub wyślij swoje CV bezpośrednio na e-mail: m.swiderski@softint.eu i zacznij pracę pełną wyzwań w tym roku!