fbpx
Jesteś gotowy wystartować w Tour de France?

Czujesz, że po kilkunastu miesiącach pracy zdalnej Twoja kondycja jest dużo lepsza, niż wcześniej? Świetnie! Ale najprawdopodobniej jesteś w mniejszości. Jeśli jednak zaliczasz się do grupy tych, którzy jeszcze dwa lata temu mieli lepszą kondycję niż dziś – wiemy, czego potrzebujesz!

Naszym programistom, niezależnie od stażu pracy w naszej firmie oferujemy najwyższy pakiet sportowy, który umożliwi Ci nie tylko powrót do formy, ale nawet zrobienie jej zdecydowanie lepszej, niż kiedykolwiek wcześniej! Z nami będziesz gotowy, aby wystartować w Tour de France!

Aktualnie do naszego zespołu szukamy developerów .NET, którzy dołączą do pracy przy nowych projektach dla naszych klientów. Oczekujemy min. 2 lat doświadczenia, a także znajomości języka angielskiego umożliwiającej swobodną konwersację z zagranicznym klientem. Jeśli nie lubisz klimatu korporacji, a mimo to chcesz pracować przy ciekawych i wymagających zagadnieniach, zapraszamy do współpracy.
Jeśli posiadasz doświadczenie w .NET Framework i C#, wykształcenie kierunkowe, znasz wzorce projektowe oraz znasz jedną lub więcej technologii JavaScript, Angular, React, Node.js – daj znać!
Twoim dodatkowym atutem będzie także znajomość ASP.NET MVC, HTML i CSS, JIRA, Git, doświadczenie w integracji z Office365 i/lub portalami monitorującymi (Brandwatch, LexisNexis Newsdesk) oraz doświadczenie w pracy z narzędziami analitycznymi (Tableau lub Power BI).

Wszystkie szczegóły dotyczące stanowiska developer .NET dostępne są w ogłoszeniu – aplikuj tutaj lub bezpośrednio, przesyłając nam swoje CV na adres mailowy: m.swiderski@softint.eu

There are no comments so far

Leave a Comment

Don't worry. We never use your email for spam.

Don't worry. We never use your email for spam.