fbpx
.NET developerzy poszukiwani!

Dołącz do nas jeszcze w sierpniu! Szukamy developerów .NET, którzy dołączą do pracy przy nowych projektach dla naszych klientów. Oczekujemy min. 1 roku doświadczenia, a także znajomości języka angielskiego umożliwiającej swobodną konwersację z zagranicznym klientem. Jeśli nie lubisz klimatu korporacji, a mimo to chcesz pracować przy ciekawych i wymagających zagadnieniach, zapraszamy do współpracy.

Jeśli posiadasz doświadczenie w .NET Framework i C#, wykształcenie kierunkowe, znasz wzorce projektowe oraz znasz jedną lub więcej technologii JavaScript, Angular, React, Node.js – daj znać!
Twoim dodatkowym atutem będzie także znajomość ASP.NET MVC, HTML i CSS, JIRA, Git, doświadczenie w integracji z Office365 i/lub portalami monitorującymi (Brandwatch, LexisNexis Newsdesk) oraz doświadczenie w pracy z narzędziami analitycznymi (Tableau lub Power BI).

Pracujemy w trybie zdalnym lub w biurze w samym centrum Gliwic oraz w Bielsku – w zależności od preferencji. W naszej firmie czeka na Ciebie możliwość pracy z developerami z kilkunastoletnim doświadczeniem naukowym i biznesowym oraz możliwość indywidualnego rozwoju w wybranym kierunku. Wszystkie szczegóły dotyczące stanowiska developer .NET dostępne są tutaj – aplikuj za pośrednictwem portalu pracuj.pl lub bezpośrednio, przesyłając nam swoje CV na adres mailowy: m.swiderski@softint.eu

Zaufaj sobie – u nas będzie Ci dobrze!

There are no comments so far

Leave a Comment

Don't worry. We never use your email for spam.

Don't worry. We never use your email for spam.