fbpx
Nie daj się dłużej szukać!

Być może to Ciebie szukamy! Dołącz do naszego zespołu i rozpocznij pracę w jednym z gliwickich software house jeszcze przed wakacjami. Szukamy developerów .NET, którzy dołączą do pracy przy nowych projektach dla naszych klientów. Oczekujemy min. 1 roku doświadczenia, a także znajomości języka angielskiego umożliwiającej swobodną konwersację z zagranicznym klientem. Jeśli chcesz pracować w zespole, w którym wszyscy mówimy sobie na “Ty”, a poniedziałki rozpoczynamy od dobrej kawy – ponadto, chcesz pracować przy ciekawych i wymagających projektach, nie mogłeś trafić lepiej! Zapraszamy do współpracy.

Jeśli posiadasz doświadczenie w .NET Framework i C#, wykształcenie kierunkowe, znasz wzorce projektowe oraz znasz jedną lub więcej technologii JavaScript, Angular, React, Node.js – daj znać!
Twoim dodatkowym atutem będzie także znajomość ASP.NET MVC, HTML i CSS, JIRA, Git, doświadczenie w integracji z Office365 i/lub portalami monitorującymi (Brandwatch, LexisNexis Newsdesk) oraz doświadczenie w pracy z narzędziami analitycznymi (Tableau lub Power BI).

Pracujemy w trybie zdalnym lub w biurze w samym centrum Gliwic – w zależności od preferencji. W naszej firmie czeka na Ciebie możliwość pracy z developerami z kilkunastoletnim doświadczeniem naukowym i biznesowym oraz możliwość indywidualnego rozwoju w wybranym kierunku. Wszystkie szczegóły dotyczące stanowiska developer .NET dostępne są tutaj – aplikuj za pośrednictwem portalu pracuj.pl lub bezpośrednio, przesyłając nam swoje CV.

Zaufaj sobie – u nas będzie Ci dobrze!

There are no comments so far

Leave a Comment

Don't worry. We never use your email for spam.

Don't worry. We never use your email for spam.